Automatic Laser Welder / Laser do spawania

ALW-FIBER PRO 1500W

LASER ALW-FIBER PRO (o mocy 1,0, 1,5 lub 2,0 kW) to nasz najnowszy model manualnej spawarki laserowej ze źródłem średniej mocy typu FIBER wyposażonej w nowoczesną głowicę z modułem Wobble (optycznym systemem ruchomej wiązki) oraz możliwością automatycznego podawania drutu.

Spawanie laserowe gwarantuje najwyższą jakość spoiny (znikoma deformacja lub jej brak, brak odprysków, brak przebarwień*). Po spawaniu nie jest potrzebna dodatkowa obróbka mechaniczna.

LASER FIBER PRO jest spawarką laserową wydajną w produkcji wieloseryjnej co sprawia, że nadaje się do pracy w przemyśle. Charakteryzuje się dużą wydajnością, trwałością i wysoką prędkością pracy. Spawanie laserowe pozwala na znacznie szybsze działanie niż spawanie tradycyjnymi metodami łukowymi.

*w zależności od rodzaju materiału i jego grubości

Kategoria:

Laser do spawania

Czym wyróżnia się laser do spawania?

Laser do spawania to niewątpliwie jedna z nowszych technologii, która w ostatnim czasie budzi naprawdę ogromne zainteresowanie. W związku z tym zdecydowanie warto wspomnieć o tym, czym się wyróżnia, oraz jakie ma zastosowanie. Przede wszystkim nasze urządzenia, czyli lasery do spawania posiadają najlżejszy i najbardziej ergonomiczny pistolet na rynku, co sprawia, że praca spawacza zostaje znacznie ułatwiona i skrócona w czasie. Przy zastosowaniu tego rodzaju lasera do spawania, uzyskana spoina jest o wiele węższa i niższa, a złącze choć sprawia wrażenie niepozornego, jest niezwykle wytrzymałe.

Laser spawalniczy – zalety korzystania z usługi

Laser spawalniczy daje naprawdę wiele możliwości, o których warto dowiedzieć się czegoś więcej. Przede wszystkim spawanie ręczne laserowe jest o wiele szybsza, a do tego strefa wpływu ciepła jest nawet kilkukrotnie mniejsza. Laser spawalniczy pozwala również na spawanie nawet bardzo cienkich i delikatnych materiałów bez obawy o to, iż ulegną one deformacji. Jest to również duże ułatwienie dla osoby spawającej, ponieważ nauka posługiwania się laserem spawalniczym jest o wiele prostsza i zajmuje mniej czasu, dzięki temu łatwiej jest opanować tę umiejętność i sprawnie wykorzystywać ją na co dzień. Przy tradycyjnej metodzie (TIG) często opanowanie spawania zajmuje nawet lata. Tutaj wystarczy wykonać kilka prób, aby posiąść najważniejszą wiedzę i umiejętności.

Laser spawanie – wykwalifikowany zespół

Tym, co na pewno nas wyróżnia, jest wykwalifikowany zespół, który doskonale zna się na swojej pracy. Nasi pracownicy posiadają wiedzę, zarówno w zakresie spawania, jak i samych laserów. Dodatkowo działamy międzynarodowo, co umożliwia sprawdzenie się na różnych rynkach. Nasze lasery były już instalowane w całej Europie, a nasze biura znajdują się w Hiszpanii, Anglii, oraz we Włoszech. Dzięki temu stale się rozwijamy i zyskujemy niezawodne doświadczenie. Jest to istotne w przypadku każdego, kogo interesuje laser spawanie.

Laser do spawania – pomoc we wdrążaniu technologii

Oczywiście zajmujemy się również wsparciem naszych klientów. Laser do spawania to nowa technologia, która umożliwia naszym klientom nieprzerwaną produkcję. Oprócz tego prowadzimy również dedykowane szkolenia, które można rozszerzyć także o opcję premium. W ten sposób jesteśmy obecnie jedyną firmą na rynku, która oferuje taką możliwość. Nasze lasery do spawania zawsze cechują się bezawaryjnością i do tego naturalnie najwyższą jakością produktu.