Automatic Laser Welder / Spawanie laserowe – Gdańsk

ALW-FIBER PRO 1500W

LASER ALW-FIBER PRO (o mocy 1,0, 1,5 lub 2,0 kW) to nasz najnowszy model manualnej spawarki laserowej ze źródłem średniej mocy typu FIBER wyposażonej w nowoczesną głowicę z modułem Wobble (optycznym systemem ruchomej wiązki) oraz możliwością automatycznego podawania drutu.

Spawanie laserowe gwarantuje najwyższą jakość spoiny (znikoma deformacja lub jej brak, brak odprysków, brak przebarwień*). Po spawaniu nie jest potrzebna dodatkowa obróbka mechaniczna.

LASER FIBER PRO jest spawarką laserową wydajną w produkcji wieloseryjnej co sprawia, że nadaje się do pracy w przemyśle. Charakteryzuje się dużą wydajnością, trwałością i wysoką prędkością pracy. Spawanie laserowe pozwala na znacznie szybsze działanie niż spawanie tradycyjnymi metodami łukowymi.

*w zależności od rodzaju materiału i jego grubości

Kategoria:

Spawanie laserowe – Gdańsk

Gdańsk – spawanie laserowe najlepszymi spawarkami ALW

Coraz więcej profesjonalistów pracujących w branży spawalniczej szuka nowoczesnych metod, aby uniknąć tradycyjnych metod spawalniczych, które są czasochłonne i kosztowne. Na ratunek przychodzą spawarki laserowe bazujące na technologii ALW dostępne w naszym asortymencie. Nasza oferta obejmuje najwyższej jakości sprzęt, który w pełni może konkurować z urządzeniami wykorzystującymi techniki tj. spawanie wolframowym gazem objętym (TIG) czy spawanie metali w gazie objętym (MIG). Wymienione sposoby spawalnicze nie są wolne od wad, dlatego wiele profesjonalistów szuka alternatyw.

spawanie laserowe Gdańsk

Spawanie laserowe – Gdańsk i okolice

Spawarki laserowe ALW dostępne w sprzedaży cechując się mniejszą wagą pistoletu, co pozytywnie wpływa na organizację i jakość pracy spawacza. Producent Autmoatic Laser Welder przywiązuje ogromą wagę  do zapewnienia komfortowego miejsca pracy osobom obsługującym takie urządzenie. Dzięki ergonomicznemu pistoletowi spawacz może wygodniej realizować spoiny, a złączą będą najwyższej jakości. Jeśli chcą Państwo zakupić takie urządzenie, lecz nie wiedza Państwo, jak je zainstalować i wdrożyć to śpieszymy z ratunkie. Oprócz sprzedaży nasza wykwalifikowana kadra zajmuje się również instalacją zakupionego urządzenia oraz wdrożeniem spawania laserowego w produkcji. Przede wszystkim jednak wyrózniamy się jakością i podejściem do przeprowadzanych przez nas szkoleń. Kupując urządzenie z naszego asortymentu można mieć pewność, że spawanie (Gdańsk) będzie niezwykle wygodne oraz proste.

Laserowe spawanie (Gdańsk)

Naszą misją jest dostarczanie jak najlepszego sprzętu, aby realizować spawanie laserowe. Gdańsk jest przykładem miasta, do którego kierujemy asortyment. Na bazie naszego wieloletniego doświadczenia, wiemy, że urządzenia laserowe ALW spełniają potrzeby przedsiębiorstw produkujących reklamy przestrzenne i litery 3D oraz realizujących usługi mikrospawalnicze.

Spawanie laserowe Gdańsk i nie tylko

W naszej pracy najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta. Nasza firma oprócz sprzedaży spawarek najwyższej jakości, oferuje Państwu również usługę instalacyjną oraz, przede wszystkim, wyoskiej jakości szkolenia. Bardzo często wprowadzana technologia do zakładu jest nowością, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo również rozszerzone szkolenia tzw. premium, które są dostępne do wykupienia na rynku tylko u nas. Działamy w całej Europie, nie tylko z biur w Polsce, lecz także z Anglii, Hiszpanii i we Włoszech. Jesteśmy firmą dbającą o klienta, nawet po zakupie, oferując serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w miastach tj. Gdańsk. Spawanie laserowe – o tym zagadnieniu wiemy wszystko. Postaw na specjalistów w tej dziedzinie.