O nas

Automatic Laser Welder, jest marką firmy Automatic Letter Bender – europejskiego lidera wśród dostawców wysokiej klasy maszyn do gięcia liter. Nasza specjalizacja to spawarki laserowe, które stanowią doskonałe uzupełnienie oferty ALB skierowanej do branży reklamowej.

Od ponad 10 lat zbieramy doświadczenia w produkcji reklamy przestrzennej i liter 3D. Zauważając rosnące zainteresowanie przemysłu mikro spawaniem laserowym, zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę o spawarki laserowe ALW, które cieszą się uznaniem szerokiego grona odbiorców.

Dlaczego wybrać technologię ALW

Automatic Laser Welder to marka, pod którą oferujemy wysokiej jakości lasery spawające stal czarną, stal nierdzewną, aluminium, miedź, mosiądz oraz szereg innych materiałów stosowanych w przemyśle. Nasze spawarki laserowe doskonale sprawdzą się w zaawansowanych projektach, które wymagają estetycznych połączeń w skomplikowanych miejscach.

Nasza technologia bazuje na precyzyjnej i mocnej wiązce lasera o mocy 500W, co pozwala na realizację różnych zadań, począwszy od spawania doczołowego bardzo cienkich blach, przez napawanie laserem, aż po spawanie powierzchniowe grubych arkuszy.

Naszą misją jest dostarczanie unikalnej i bezpiecznej technologii laserów spawających, które swoimi cechami konkurują z tradycyjnymi metodami spawania MIG/MAG/TIG. Nasze unikalne rozwiązania zapełniają rynkową lukę, gdzie wymagane są solidne połączenia bardzo małych detali wykonanych z aluminium, stali, miedzi, mosiądzu – różnego stopu i klasy.

Niezależnie od tego, czy spawarka laserowa będzie wykorzystywana do prototypowania, czy do produkcji seryjnej, ręczna spawarka laserowa ALW umożliwi wykonanie wszelkiego typu i kształtu połączeń bez użycia dodatkowego spoiwa.

Rozwiązania ALW

Automatic Laser Welder – klucz do sukcesu w świecie precyzyjnego spawania laserowego! Nasze innowacyjne produkty to gwarancja wydajności, jakości i niezawodności, które sprawią, że Twoja firma osiągnie nowy poziom doskonałości.

ALW Laser Fiber Pro 2000W

ALW - Fiber PRO 2000W

Zastwosowanie

  • Przemysł motoryzacyjny: produkcja i montaż elementów karoserii, układów wydechowych oraz części silnikowych.
  • Budowa maszyn: spawanie elementów konstrukcyjnych, wrzecion czy korpusów maszyn przemysłowych.
  • Przemysł energetyczny: łączenie komponentów w turbinach wiatrowych, generatorach czy transformatorach.

 

ALW Laser Fiber Pro 1500W

ALW - Fiber PRO 1500W

Zastwosowanie

  • Przemysł kolejowy: spawanie elementów konstrukcji wagonów, szyn, podzespołów układów hamulcowych oraz innych komponentów pociągów, gdzie wymagana jest wysoka precyzja i trwałość połączeń.
  • Przemysł medyczny: wytwarzanie narzędzi chirurgicznych, implantów oraz sprzętu medycznego.
  • Przemysł stoczniowy: spawanie elementów konstrukcji statków oraz platform wiertniczych.
ALW Laser Fiber Pro 1000W

ALW - Fiber PRO 1000W

Zastosowanie

  • Elektronika: łączenie drobnych elementów, takich jak płytki drukowane, obudowy układów scalonych czy złącza.
  • Przemysł spożywczy: spawanie elementów maszyn i urządzeń do przetwarzania żywności, takich jak młyny, przesiewacze, czy mieszalniki, które wymagają precyzyjnych i higienicznych połączeń.
  • Przemysł meblarski: łączenie elementów metalowych stosowanych w konstrukcjach mebli.

Zaufali nam

Masz pytania?

© 2022 All Rights Reserved.