/ Gwarancja serwisowa

gwarantujemy bezpieczeństwo

Gwarancja serwisowa

Pierwszy krok we współpracy z klientem stanowi pomoc w wyborze spawarki laserowej dopasowanej do jego potrzeb. Wśród zróżnicowanej oferty ALW doradzamy najlepsze rozwiązania mając na uwadze materiały i oczekiwane zastosowanie spawarki laserowej przez Klienta. Pierwsze rozmowy wspieramy wykonaniem testów na próbkach materiału otrzymanego od klienta, oceniamy efekt i dobieramy technologię odpowiednią do indywidualnych potrzeb. Jeżeli jest taka możliwość zapraszamy Klienta do naszej siedziby w Białymstoku gdzie przeprowadzamy pokaz działania laserów spawających przy jednoczesnym wykonaniu testów materiałowych. Po wyborze odpowiedniej maszyny nasz serwisant przystępuje do przygotowania urządzenia dla konkretnego odbiorcy. Średnio w ciągu dwóch miesięcy od zamówienia maszyna jest gotowa do wysyłki.

 

Instalujemy i szkolimy
Następnym krokiem jest ustalenie z klientem terminu instalacji spawarki laserowej, którą przeprowadzają wyspecjalizowani technicy Automatic Laser Welder. Instalacja i pierwsze uruchomienie zakupionej maszyny na stanowisku pracy odbywa się w siedzibie klienta. Montaże realizujemy na całym świecie, najczęściej montujemy maszyny w Europie, Azji i Afryce. W cenie spawarek znajduje się również przewóz urządzeń na terenie Europy bezpośrednio do odbiorcy, natomiast w przypadku drogi morskiej – do portu położonego najbliżej firmy klienta. Udzielamy eksperckich szkoleń – zajmuje to maksymalnie 3 dni. Ich zakres dotyczy obsługi oprogramowania, obsługi maszyny, konserwacji, a także funkcjonowania zakupionego urządzenia.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Spawarki Automatic Laser Welder są objęte gwarancją, ale również po tym czasie można liczyć na wsparcie – naszym priorytetem jest szybka reakcja na oczekiwania odbiorcy. W razie potrzeby jesteśmy w ciągu kilku dni u klienta na terenie Europy, ze wszystkimi częściami zamiennymi dostępnymi wprost z naszego magazynu! Wspieramy także klienta m. in. podczas telekonferencji. Doradzamy w sprawach technicznych drogą online w dogodnych, wcześniej uzgodnionych terminach.
Dzielimy się swoim długoletnim doświadczeniem na temat korzystania z maszyn, rozwiązujemy wszystkie problemy również w sytuacjach nietypowych.